Velkoobchod

Mezi naše významné odběratele patří nejen řetězce, ale též mnoho prodejen bytového textilu a studii po celé České republice.

Velkoobchod MIROS

S postupným upevňováním pozice na trhu se počet dodavatelských firem rozrostl na bezmála 50 společností, především z EU. Kromě toho byl také rozšířen o vlastní výrobu. Naším partnerům nabízíme spoustu výhod počínaje skvělou cenou, konče doručením objednávky do 5 pracovních dnů. Mezi nejoblíbenější položky patří blackouty a voálové záclony. Nabídka zahrnuje jak střihanou metráž, tak i rolové nábaly. Naši dealeři Vás rádi navštíví a předvedou Vám naší kolekci. Máte-li zájem o stálou a dlouhodobou spolupráci kontaktujte nás na e-mailové adrese zc.sorimobfsctd@sorim nebo telefonicky na číslo 777 255 800.

Velkoobchod
Miros-hotelový-program-4

Hotelový program

Firma MIROS ročně vybavuje několik hotelů v ČR, Německu či Rakousku. Specializujeme se hlavně na záclony a závěsy, a to především s nehořlavou úpravou, které jsou nutností do ubytovacích a shromažďovacích prostorů.

Zařizujete-li hotel, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si schůzku přes e-mailovou adresu zc.sorimobfsctd@sorim nebo telefonicky na číslo 777 255 800.

Výhradní zastoupení Neutex Home Deco

Již několik let zastupujeme německého výrobce Neutex. Každých 6 měsíců představujeme naším klientům nové vzory dekoračních látek. Zařizujeme komunikaci s ústředím a snažíme se o nejjednodušší řešení a spokojenost pro obě strany.